PROBEER NU 35 DAGEN RISICOVRIJ

+40.000 klanten

Gratis verzending

Eenvoudige retour

Meteen naar de content
PROBEER NU 35 DAGEN RISICOVRIJ

Je winkelwagen is leeg

Maar dat hoeft niet zo te zijn...

Onze favorieten

Comfort Koeldeken™

Comfort Koeldeken™

€79

Comfort Verzwaringsdeken™

Comfort Verzwaringsdeken™

€259€159

ComfortTopper™

ComfortTopper™

€134

Bezig met laden...

Totaal

€0

1-3 werkdagen bezorging in heel Nederland 🇳🇱
Apple Pay Google Pay iDEAL Wero Klarna Mastercard Visa
Calmioo NL
PulsRust™ Pro
ComfortTopper™
Dekbedden
Comfort Verzwaringsdeken™ Comfort Verzwaringsdeken™ - billede 2 Bespaar 39%
Comfort Verzwaringsdeken™
Een heerlijk volle verzwaringsdeken
Comfort Koeldeken™ Comfort Koeldeken™ - billede 2
Comfort Koeldeken™
Een verkoelend zomerdekbed
Hoofdkussens
HybrideKussen™ HybrideKussen™ - billede 2 Bespaar 32%
HybrideKussen™
Verstelbaar en luchtig
KoelKussen™ KoelKussen™ - billede 2
KoelKussen™
Heerlijk verkoelend
Beddengoed
Premium Bamboe Kussensloop - HybrideKussen™ Premium Bamboe Kussensloop - HybrideKussen™ - billede 2
Premium Bamboe Kussensloop - HybrideKussen™
Premium Bamboe Kussensloop - KoelKussen™ Premium Bamboe Kussensloop - KoelKussen™ - billede 2
Premium Bamboe Kussensloop - KoelKussen™
Premium Bamboe Dekbedovertrek Premium Bamboe Dekbedovertrek - billede 2
Premium Bamboe Dekbedovertrek
Accessoires
PulsRust™ Pro Hoes PulsRust™ Pro Hoes - billede 2
PulsRust™ Pro Hoes
Rustgevende Olie Rustgevende Olie - billede 2
Rustgevende Olie
Premium Slaapmasker Premium Slaapmasker - billede 2
Premium Slaapmasker
Neusstrips Neusstrips - billede 2
Neusstrips
Gewogen deken Gewogen deken - billede 2
Gewogen deken
Over ons
Contact
Calmioo NL

Populaire keuzes

PulsRust™ Pro
PulsRust™ Pro
€89
€59
Koop nu
119 beoordelingen
Premium Slaapmasker
Premium Slaapmasker
€29
Koop nu
27 beoordelingen
Rustgevende Olie
Rustgevende Olie
€12
Koop nu
32 beoordelingen
Gewogen deken
Gewogen deken
€119
Koop nu
13 beoordelingen
PulsRust™ Pro Hoes
PulsRust™ Pro Hoes
€7
Koop nu
119 beoordelingen
Neusstrips
Neusstrips
€13
Koop nu
8 beoordelingen
Comfort Verzwaringsdeken™
Comfort Verzwaringsdeken™
€259
€159
Koop nu
10 beoordelingen
HybrideKussen™
HybrideKussen™
€139
€95
Koop nu
10 beoordelingen
Comfort Koeldeken™
Comfort Koeldeken™
€79
Koop nu
9 beoordelingen
ComfortTopper™
ComfortTopper™
€134
Koop nu
13 beoordelingen
  • PulsRust™ Pro
  • ComfortTopper™
  • Over ons
  • Contact
Uitstekend 4.7 van 5 ★ Trustpilot Email info@calmioo.nl Reactie binnen 24 uur

Populaire producten voor beter slapen

Bespaar 33%
PulsRust™ ProPulsRust™ Pro
119 beoordelingen

PulsRust™ Pro

€59€89

Probeer 35 dagen

Lees meer
ComfortTopper™ComfortTopper™
13 beoordelingen

ComfortTopper™

€134

Probeer 35 dagen

Lees meer
Bespaar 38%
Comfort Verzwaringsdeken™Comfort Verzwaringsdeken™
10 beoordelingen

Comfort Verzwaringsdeken™

€159€259

Probeer 35 dagen

Lees meer
Bespaar 31%
HybrideKussen™HybrideKussen™
10 beoordelingen

HybrideKussen™

€95€139

Probeer 35 dagen

Lees meer
KoelKussen™KoelKussen™
12 beoordelingen

KoelKussen™

€99

Probeer 35 dagen

Lees meer
Gewogen dekenGewogen deken
13 beoordelingen

Gewogen deken

€119

Probeer 35 dagen

Lees meer
Comfort Koeldeken™Comfort Koeldeken™
9 beoordelingen

Comfort Koeldeken™

€79

Probeer 35 dagen

Lees meer

Welkom bij Calmioo

Bij Calmioo creëren we natuurlijke oplossingen voor iedereen die op zoek is naar meer rust en balans in het dagelijks leven.
Geïnspireerd door de Scandinavische natuur zijn onze producten ontworpen om ontspanning, evenwicht en welzijn te ondersteunen - elke dag opnieuw.

NordiskPuls ApS

KvK-nummer (DK):
45495744

E-mail: info@calmioo.nl

Magazijn: Haraldsvej 66 Hal D, 8960 Randers, Denemarken

Hoofdkantoor: Søndermarken 119,
8382 Hinnerup, Denemarken

  • Facebook
  • Instagram
  • Contactgegevens
  • Verzending
  • Retourneren
  • Algemene voorwaarden
  • Privacybeleid
  • Facebook
  • Instagram
Calmioo NL logo
Trustpilot ★★★★★
Betaalmethoden
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Mastercard
  • Visa
© 2026, Calmioo NL
  • Een selectie kiezen resulteert in het geheel verversen van de pagina.
  • Opent in een nieuw venster.